Oglądasz wersję do druku strony www.admar.biz.pl.
Na stronie znajdują się ponadto zagadki, konkursy , specyfikacja produktu oraz historyjka obrazkowa.

Aby obejrzeć stronę   >>   kliknij tuWata cukrowa w kubku - Candy Floss

Wata cukrowa w kubeczkach ...... to po prostu pyszna wata cukrowa zapakowana do przeźroczystego kubeczka.Patyczek jest niepotrzebny bo do zjedzenia wystarczą Ci ręce. Otwierasz kubeczek i jesz.Kiedyś watę cukrową można było dostać tylko na odpuście lub jarmarku. Teraz możesz kupować ją przez cały rok. Spytaj swojego sprzedawcę o watę cukrowąw kubku firmy Admar gdy kupisz juz jeden z sześciu smaków, napisz jak smakowało.Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.Musisz też wiedzieć, że w przyszłości chcielibyśmy produkować jeszcze więcej smaków. Może zaproponujesz swój?


Historia Waty cukrowej

Watę cukrową znano już w 16 wieku we Włoszech. Oczywiście miała trochę inny smak niż wata ktorą kupujemy obecnie. Wyrabiali ją kucharze wg specjalnych receptur.Wata była wielkim przysmakiem, ale dostępnym tylko dla wybranych. To zmieniło się pod koniec 19 wieku.W 1897 dwaj Amerykanie - William Morrison i John Wharton wynaleźli a dwa lata później opatentowali maszynę do produkcji waty cukrowej. Zaprezentowali ją publiczności w 1904 roku na wielkich targach w Louisvill , rozpoczynając masową sprzedaż waty po 25 centów za sztukę , co było wówczas sporą sumą pieniędzy. Ich maszyna od tego czasu została nafaszerowana innymi mechanizmami oraz elektroniką , ale główny mechanizm pozostał ten sam.


Kilka słów o firmie Admar

Głównym zadaniem firmy Admar jest produkcja waty cukrowej w kubkach. Na tym znamy się najlepiej , i z każdym miesiącem produkujemy coraz więcej.Pogubiliśmy się już w obliczeniach ile kilometrów waty wyprodukowaliśmy. Naszą watę produkujemy pod własnym szyldem oraz dla większych firm, a sprzedajemy w Polsce i za granicą. Ostatnio doszły nas słuchy, że coraz więcej waty zjadają dorośli więc zwiększamy produkcję , aby wystarczylo dla dzieci, bo to nasi najważniejsi klienci.Mamy ciche marzenie , aby kubki z watą ,produkować na konkretne , małe okazje. Aby dziecko, które np. obchodzi urodziny mogło wręczyć swoim przyjaciołom kubeczki waty z ..... własną podobizną.Kontakt

Admar Mariusz i Ryszard Czwiertnia Spółka jawna
41-503 Chorzów, ul.Narutowicza 15
tel. fax (032) 248 09 31 , 248 60 04
tel. kom 609033288Wykonanie strony (koncept, grafika, opieka) - Projektowanie stron - Sosnowiec

Edycja: tarjei86